Jak poprawić stan cery? - JetSet Spa Beauty

Jak poprawić stan cery?

Jak poprawić stan cery?

Jak poprawić stan cery. Obniżyć kondycję skóry jest bardzo łatwo. Stres jest domeną naszych czasów i wpływa on bardzo negatywnie na całe nasze ciało. Nerwy czy brak snu powodują, że cera traci jędrność, tworzą się worki pod oczami a twarz wydaje się opuchnięta. Często chcielibyśmy jak najszybszych efektów, jednak jak je osiągnąć?

Jak zaradzić złej kondycji cery?

Najważniejszą metodą codzienną jest odpowiednia ilość snu i nawodnienie organizmu. Część naszych klientek niestety nadal ma problem z odpowiednim nawodnieniem organizmu i nie zaspokajają potrzeb, które wynoszą około 2 litry wody na dobę. Zmęczenie i brak snu to też coś, czego nie da się nadrobić a praca i obowiązki domowe często zabierają nam cenny czas, który powinien być poświęcony na regenerację. Dodatkowo dochodzą efekty starzenia i kondycja skóry się bardzo szybko obniża, jeśli nie będą zaspokojone podstawowe potrzeby organizmu – sen i nawodnienie.

Jak poprawić stan cery?

Jak poprawić stan cery?

Odpowiednie kosmetyki i dbanie o cerę również jest kluczowe. Nie przyniosą one natychmiastowych efektów, jednak długotrwałe stosowanie odpowiednich kremów może znacznie nawilżyć cerę, poprawić jej kondycję i zredukować niedoskonałości..

Latem warto pamiętać o zasadzie im mniej makijażu tym lepiej. Skóra także potrzebuje oddechu, kiedy jest ciepło. Gruba warstwa rozpływającego się makijażu nie wpłynie pozytywnie na kondycję skóry. Wieczorowy, elegancki makijaż zostawmy na wieczorne wyjścia, a za dnia skóra niech oddycha.

Jak szybko poprawić stan cery – nasze propozycje zabiegów

Niekiedy nie ma już czasu na długofalowe metody, kremy i zmiany żywieniowe. Lato już się zbliża a Ty chcesz wyglądać jak najlepiej tu i teraz. Zobacz jakie zabiegi mamy do zaproponowania by szybko poprawić kondycję Twojej skóry:

CRYO T SHOCK

Zapewnij swojej skórze szok termiczny, który przyspieszy przemianę materii, stymuluje drenaż, zwiększa dopływ składników odżywczych i dotlenia skórę, co wpływa na poprawienie jej stanu. Face Lift CRYO T SHOCK stosuje się typowo wokół twarzy i szyi, by zmniejszyć opuchliznę i zmiany skórne, takie jak wypryski, trądzik czy zapalenie skóry.

Przygotowanie do zabiegu jest bardzo proste:

  • Zadbaj o odpowiednie nawodnienie (minimum 2 litry wody przez 3 dni poprzedzające zabieg).
  • Nie spożywaj cukrów i węglowodanów co najmniej na 5 godzin przed rozpoczęciem zabiegu.

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Połączenie dwóch sprawdzonych zabiegów. Jednocześnie podgrzewa się skórę kontrolowaną falą elektromagnetyczną z mikronakłuwaniem o głębokości od 0,25 do 4,5 mm. Dzięki temu zabiegowi skóra się zaczyna szybciej regenerować i tworzą się nowe struktury kolagenowe w głębokich warstwach skóry.

Przy pomocy Radiofrekwencji Mikroigłowej można zredukować zmarszczki, rozstępy, worki i opuchliznę wokół oczu, ograniczyć widoczność blizn czy poprawić elastyczność i koloryt skóry. Atutem zabiegu jest również ogólny lifting twarzy i poprawienie jej owalu. Pacjent nie musi się specjalnie przygotowywać do tego zabiegu.

Infuzja tlenowa i oczyszczanie wodno-wodorowe

Skóra traci jędrność? Widzisz, że nie ma tej sprężystości co kiedyś i jest zwiotczała? Na poprawę kondycji cery bardzo dobrze zadziała infuzja tlenowa. Zabieg polega na wtłaczaniu czystego tlenu hiperbarycznego w głąb skóry. Zwiększa to metabolizm, natlenienie i nawilżenie skóry, co poprawi jej aktualną kondycję.

Oczyszczanie wodno-wodorowe to zaś propozycja dla osób, które mają problem ze skórą poszarzałą, z niedoskonałościami i zaskórnikami. Zabieg jest wykonywany specjalną wodą wzbogaconą wodorem i w połączeniu z podciśnieniem zasysającym zanieczyszczenia daje świetne efekty oczyszczające i zwiększające ukrwienie skóry.

Indyjski masaż głowy

Jest to efektywny masaż polegający na masażu mięśni, które są najbardziej dotknięte przez stres: od górnej części kręgosłupa, przez barki, ramiona, szyję, aż po głowę i twarz. Masaż natychmiastowo zmniejsza napięcie mięśni i poprawia krążenie krwi. Jest on zbawienny w przypadku bólu, migreny, bezsenności czy złej kondycji skóry.

Zadbaj o siebie

Sprawdź wyżej wymienione zabiegi. Wybierz odpowiednie dla Ciebie i ciesz się lepszą kondycją skóry oraz samopoczuciem dzięki profesjonalnemu podejściu, najnowocześniejszemu sprzętowi i naszemu doświadczeniu. Pamiętaj również o codziennym dbaniu o siebie – nic nie zastąpi odpowiedniej diety, nawodnienia i ilości snu. Poprawisz tym nie tylko kondycję skóry, ale także swoje samopoczucie i spotęgujesz pozytywne efekty oferowanych przez nas zabiegów.

Zobacz również: