Martyna – Kosmetolog

Doświadczona Kosmetolog, pracuje w Jetset od założenia firmy. Podejście medyczne do swojej pracy przejęła z pokolenia na pokolenie.

 

Marta – Kosmetyczka / Manicurzystka

Marta wykonuje pełną kosmetykę twarzy oraz zabiegi Spa na ciało. Specjalizuje się także w zakresie manicure & pedicure.

 

Oleg – Lekarz Medycyny Estetycznej

Oleg Ertuganow – lekarz medycyny estetycznej, chirurg. Współpracuje z nami od założenia firmy.

 

Aleksandra – Makijaż Permanentny

Dyplomowana Linergistka, z pasji od lat oddana sztuce makijażu permanentnego. Długoletnie doświadczenie pozwala jej na doskonałą precyzję.

 

Lyn – Masażysta

Dyplomowana Masażystka z Manili na Filipinach. Specjalista w zakresie technik orientalnych, szczególnie specjalizuje się w masażu filipińskim, tajskim i balijskim.

 

Karolina – Masażysta

Dyplomowana Masażystka. Specjalista w zakresie technik relaksacyjnych, sportowych oraz leczniczych. Godny polecenia u Karoliny jest masaż tkanek głębokich.

 

Ragha – Masażysta

Mistrz Masażu z 20 – letnim doświadczeniem, pochodzi z Indii. W swojej pracy stosuje ponad 130 technik masażu, jest z nami już 3 lata, wcześniej pracował w resortach SPA w Bangalore, na Malediwach, Kenii, Zanzibarze oraz w USA.

 

Greta – Fryzjer Stylista Damski 

Ekspert w cięciach, koloryzacji oraz w upięciach wieczorowych. Kreatorka wizerunku. Dzięki bogatemu doświadczeniu indywidualnie podchodzi do każdej osoby.

 

Maciej – Fryzjer Stylista Męski & Barber

Mistrz fryzjerstwa męskiego z wieloletnim doświadczeniem. Certyfikowany golibroda marki Truefitt & Hill, ukończył szkolenie w najstarszym salonie fryzjerskim w Londynie. Wykazuje się doskonałą precyzją, którą doceniają Panowie oczekujący nienagannej fryzury i klasycznej elegancji. Specjalizuje się w strzyżeniu, koloryzowaniu oraz przywracaniu naturalnego koloru włosów siwych. Jako jeden z nielicznych fryzjerów kontynuuje tradycję golenia brzytwą. Z jego usług korzystają mężczyźni, zarówno seniorzy jak i juniorzy.

 

Josephe – Fryzjer Stylista Męski & Barber

Doświadczony stylista męski, który szybko zdobył sobie grono zadowolonych i wiernych klientów.

 

Alicja – Recepcja

Zorganizuje Twój czas w Spa, umili czas oczekiwania na zabieg filiżanką kawy.

 

Olga – Recepcja

Służy poradą i pomocą w doborze zabiegu i specjalisty. Oddana bardzo wymagającej pracy w naszym salonie Spa.