Lipoliza iniekcyjna - JetSet Spa Beauty

[vc_row][vc_column offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm”][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” number_of_columns=”” space_between_items=”huge” images=”12517″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

LIPOLIZA INIEKCYJNA – usuwanie tkanki tłuszczowej


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Pielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała.
Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała broń w walce z niedoskonałościami ciała.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1618087511705{margin-top: 3% !important;}”][vc_column][vc_column_text]Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który pozwala na szybkie i zarazem małoinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej. Rewolucyjna metoda doskonale modeluje sylwetkę oraz pomaga pozbyć się niechcianego nadmiaru tłuszczu. Lipoliza podbródka czy ciała jest idealnym sposobem na odzyskanie pewności siebie w sytuacji, gdy skóra wymaga odrobiny pomocy w kształtowaniu wymarzonej prezencji.

Innowacyjna terapia polega na miejscowym wprowadzeniu specjalnych substancji za pomocą zastrzyków, które powodują likwidację komórek tłuszczowych. Tego rodzaju leczenie jest kontrolowane i bezpieczne, a kuracja pozwala na błyskawiczne osiągnięcie pozytywnych efektów.

Jeśli więc szukasz środka wspomagającego modelowanie ciała, na przykład za pomocą rekomendowanej w naszych gabinetach kuracji szokiem termicznym CRYO-T-SHOCK, w takich obszarach jak chociażby brzuch, pośladki czy uda, lipoliza iniekcyjna jest z pewnością rozwiązaniem po które warto sięgnąć.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1618087540337{margin-top: 3% !important;}”][vc_column][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” number_of_columns=”” space_between_items=”normal” images=”12604,12605″][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”15″][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”12607″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Zasada Działania

Innowacyjne wykorzystanie działania fosfatydylocholiny PPC m.in. w lipolizie iniekcyjnej brzucha.

Lipoliza iniekcyjna opiera się na wykorzystaniu działania, między innymi fosfatydylocholiny PPC, która jest lecytyną – fosfolipidem, uzyskiwanym z soi, a także deoksycholanu sodu, czyli głównego składnika soli kwasów żółciowych, mających wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej.

Lipoliza iniekcyjna podbródka lub ciała za pomocą specjalnego zestawu substancji aktywnych

Tłuszcz zawarty w organizmie, po podaniu mieszanki fosfatydylocholiny oraz deoksycholanu sodu, zostaje uszkodzony, co wpływa na znaczącą redukcję tkanki tłuszczowej leczonego obszaru ciała.

Sprawne wyprowadzanie komórek tłuszczowych z organizmu

Dzięki terapii adipocyty, czyli komórki tłuszczowe, ulegają rozpadowi, a następnie są transportowane do wątroby, skąd są wydalane z organizmu.

Indywidualnie dopasowane wskazania pozabiegowe

Po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej proces usuwania komórek tłuszczowych przebiega naturalnie. W tym czasie wskazane jest picie dużej ilości płynów, masaż limfatyczny oraz aktywność fizyczna.

Dodatkowe korzyści płynące z poddania się serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej podbródka czy lipolizy iniekcyjnej brzucha

Efekty lipolizy iniekcyjnej są trwałe, lecz w celu uzyskania optymalnych rezultatów leczenia wskazane jest wykonanie serii 2-3 zabiegów w odstępie kilkutygodniowym.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1618087591531{margin-top: 3% !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Wskazania:

 • Podwójny podbródek
 • Tłuszczaki
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na udach, pośladkach i biodrach
 • Nadmiar tłuszczu na plecach i karku
 • Ginekomastia u mężczyzn

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Przeciwwskazania:

 • Ciąża i okres laktacji
 • Cukrzyca
 • Ostre choroby nerek i wątroby
 • Zaburzenia krzepliwości
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Ostre infekcje
 • Znaczna otyłość (BMI>35)
 • Alergia na soję i jaja
 • Tarczyca
 • Stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1618087591531{margin-top: 3% !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Często zadawane pytania

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Lipoliza iniekcyjna przeznaczona jest dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą, które zmagają się z miejscową, nadmierną tkanką tłuszczową, w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia. Jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku chęci wymodelowania sylwetki.

 

Jaki jest przebieg zabiegu?

Terapia przeprowadzana jest przez kosmetologa, który za pomocą cienkiej kaniuli przeprowadza serię zastrzyków. W miejscach wstrzyknięć powstaje kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. W ten sposób adipocyty pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą z krwi do wątroby, gdzie są rozkładane i następnie wydalane. Zabieg trwa około 15 minut.

Po wykonaniu pierwszego zabiegu, w celu optymalizacji wyników końcowych, możliwe jest powtórzenie procedury o następną serię zabiegów. Decyzja o tym, czy i kiedy zabieg powtórzyć powinna być konsultowana z lekarzem prowadzącym.

 

Jak się przygotować do zabiegu?

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony Pacjenta.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, przed jego wykonaniem może być zastosowane znieczulenie miejscowe.

 

Ile trwa rekonwalescencja?

Kuracja praktycznie nie wymaga rekonwalescencji. Mogą wystąpić objawy, takie jak zaczerwienienie, obrzęk i zasinienia, które mijają samoistnie. W tym okresie, żeby złagodzić dolegliwości, można stosować leki przeciwhistaminowe i środki przeciwbólowe, a także wskazane jest wykonanie masażu limfatycznego.

 

Jakie są efekty zabiegu?

Efektem przeprowadzonej lipolizy iniekcyjnej jest utrata kilku centymetrów w obwodzie miejsca poddawanego terapii, poprawa mikrokrążenia oraz metabolizmu komórek, a także stymulacja, regeneracji i odżywienie skóry. Często wymodelowanie sylwetki wymaga wykonania serii zabiegów, o ich ilości decyduje Pacjent, po konsultacji z lekarzem.

 

Czy zabieg lipolizy iniekcyjnej jest bezpieczny?
Tak, zabieg wykonany pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza jest bezpieczny oraz małoinwazyjny. Po terapii warto przeprowadzić również masaż limfatyczny, przyczynia się on bowiem do intensyfikacji procesu przemieszczania się komórek tłuszczowych.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1618084548091{margin-top: 5% !important;}”][vc_column][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” number_of_columns=”three” space_between_items=”normal” images=”12529,12534,12519″][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”10″ content_placement=”middle” content_text_aligment=”center” css=”.vc_custom_1618087183998{margin-top: 5% !important;}”][vc_column][mkdf_button text=”CENNIK” target=”_blank” icon_pack=”” font_weight=”” text_transform=”” link=”https://jetsetspabeauty.pl/cennik/” margin=”5px 5px 5px 5px”][mkdf_button text=”REZERWUJ ONLINE” target=”_blank” icon_pack=”” font_weight=”” text_transform=”” margin=”5px 5px 5px 5px” link=”https://www.moment.pl/s/jetsetspabeauty”][mkdf_button text=”REZERWUJ TELEFONICZNIE” target=”_blank” icon_pack=”” font_weight=”” text_transform=”” margin=”5px 5px 5px 5px” link=”tel:+48730870808″][/vc_column][/vc_row]