redukcja tkanki tłuszczowej i celulitu

CRYO T SHOCK

Twoja skóra utraciła dawną jędrność i blask? Zmarszczki są coraz bardziej widoczne?
Dodatkowe kilogramy i cellulit nie poprawiają humoru?


Naturalnie odzyskaj utracona młodość i jędrność skóry!

Raz na zawsze pozbądź się zbędnych centymetrów!

Przygotuj się do lata – szybko i skutecznie ujędrnij swoje ciało i pozbądź się cellulitu!

CRYO T SHOCK ™ to najnowsza, przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie wyszczuplające, liftingujące oraz zwalczające cellulit.

CRYO T SHOCK ™ wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię (szok termiczny), aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić. Dzięki naprzemiennemu stosowaniu niskiej i wysokiej temperatury następuje intensywna stymulacja skóry i tkanek głębszych, znacznie przyspieszając całą aktywność komórkową w organizmie.

CRYO T SHOCK ™ aktywuje produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry co w konsekwencji poprawia jej jędrność i gładkość oraz nadaje jej młodzieńczy blask. Jest to bezpieczna i naturalna alternatywa dla botoksu.

CRYO T SHOCK ™ w efekcie procesu niszczy komórki tłuszczowe skutecznie redukuje tkankę tłuszczową oraz widoczność cellulitu. To bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji.

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Cryo T SHOCK są w 100% bezpieczne, nieinwazyjne, naturalne, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Seria kilku zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty zabiegów na długi czas.

CRYO-T-SHOCK-jetset-salon-spa-warszawa--
1
zdjecie urządzenia CRYOTSHOCK na strone

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELULITU

Celem zabiegu jest obniżenie temperatury komórek tłuszczowych na tyle, aby wywołać zjawisko zwane apoptozy czyli ich śmierci. Wiele różnych funkcji i procesów zachodzących w organizmie jest spowodowanych reakcjami chemicznymi zachodzącymi między hormonami i receptorami. Hormony są przenoszone w ciele człowieka przez krew. Obszary ciała, pokryte grubą warstwą tłuszczu, są słabo ukrwione. Oznacza to, że hormony, które wyzwalają lipolizę czyli rozpad tłuszczu w rzeczywistości nie są w stanie dotrzeć do komórek tłuszczowych i dokonać ich apoptozy. Kriostymulacja bardzo szybko chłodzi powierzchnię skóry. Ciało reaguje na to ekstremalne zimno, maksymalnie zwiększając tempo przemiany materii aby wytworzyć ciepło. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, umożliwiając hormonom dotarcie do komórek tłuszczowych i rozbicie tłuszczu. Dzięki CRYO T SHOCK ™ komórki tłuszczowe są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krew i mocz. Efektem zabiegu jest zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej a w konsekwencji zmniejszenie obwodu fragmentu ciała podanego zabiegowi jak na przykład uda czy brzuch. Klienci po zabiegu mają faktycznie mniej w centymetrach a nie tylko tracą na wadze. Kiedy zwyczajnie schudniesz, komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar, ale pozostają w ciele z potencjałem wzrostu, gdy tymczasem po zabiegu z wykorzystaniem urządzenia CRYO T SHOCK ™ twoje zbędne komórki tłuszczowe zostaną całkowicie zniszczone i wyeliminowane z ciała. Procedura redukcji tkanki tłuszczowej CRYO T SHOCK ™ jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, świetnie sprawdza się zarówno do eliminacji tłuszczu na większych partiach ciała jak również do eliminacji podwójnego podbródka.

OPÓŹNIANIE EFEKTÓW STARZENIA, MODELOWANIE, ODMŁADZANIE I UJĘDRNIANIE SKÓRY

Technologia szoku termicznego CRYO T SHOCK ™ przyspiesza proces przemiany materii , stymuluje drenaż oraz dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu i zwiększeniu dopływu składników odżywczych, wyraźnie poprawia ogólny stan skóry. Podczas zabiegów krioterapią naczynia krwionośne i naczynia włosowate przechodzą okres naprzemiennego zwężania i rozszerzania. Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi, następuje rozbicie toksyn przechowywanych w warstwach skóry i ich wydalenie z ciała. Intensywne zimno aktywuje produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, pozostawiając skórę jędrną i napiętą. Modelowanie CRYO T SHOCK ™ doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany tak, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę. Face Lift CRYO T SHOCK ™ wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu. Powoduje to wygładzenie linii twarzy, zmniejszenie wyprysków, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu zaledwie jednego zabiegu. Opuchlizna wokół oczu zostanie znacznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana. Pory ulegają obkurczeniu dzięki czemu zmniejsza się ich widoczność. Ogranicza to przyjmowanie toksyn i zanieczyszczeń do skóry z zewnątrz. Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, będą mocno zmniejszone. Tempo metabolizmu po zabiegu wzrasta, stymulowany jest wzrost poziomu endorfin.

CRYO T SHOCK ™ to najnowsze, najbardziej innowacyjne i skuteczne urządzenie włoskiej firmy PAGANI. Firma ta od 70 lat produkuje ponad 40 różnych urządzeń medycznych stosowanych w medycynie i fizjoterapii i kosmetologii.

CRYO T SHOCK ™ posiada certyfikat urządzenia medycznego.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

Pij dużo wody po zabiegu, ok. 1,5 l przez następne 3 dni, wspomoże to wydalanie z organizmu efektów metabolizmu. Żeby uzyskać najlepsze wyniki po sesji kriogenicznej, nie należy jeść cukru 2 godziny przed i po sesji. Powodem jest to, że cukier jest silnym źródłem energii dla komórek tłuszczowych. Krioterapia zabija komórki tłuszczowe ale jeśli dostarczamy cukier, to te komórki natychmiast odzyskują energię, więc efekt apoptozy będzie mniej skuteczny. Jeśli to możliwe, należy unikać wszelkiego rodzaju węglowodanów na 4-5 godzin przed i po sesji kriogenicznej.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest bezbolesny. Zwykle rozpoczyna się krótkim okresem nagrzewania skóry i stopniowym ale szybkim obniżeniu temperatury. Pod koniec zabiegu szok termiczny pojawia się bardzo szybko, co daje uczucie ciepła.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEGI?

Zabiegi eliminacji komórek tłuszczowych można wykonywać raz na 15 dni, zabiegi liftingujące co 7 dni. Przerwa ta ma fizjologiczny powód – gdy dochodzi do apoptozy i komórki tłuszczowe obumierają, powstają odpady. Zostaną one wyeliminowane naturalnymi drogami jak krew, układ limfatyczny i mocz. Metabolizm musi zatem być zdolny do pozbycia się tych odpadów bez przeciążania organizmu.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY CRYO T SHOCK ™A INNYMI ZABIEGAMI REDUKCJI TŁUSZCZU?

Jest to pierwsze urządzenie, które w ten sposób stosuje niską temperaturę w celu eliminacji komórek tłuszczowych zamiast „przyssawek” używanych przez innych producentów urządzeń do kriolipolizy. „Przyssawki” mogą powodować znaczne efekty uboczne, takie jak kilkudniowe bóle, zaczerwienienia okolicy poddanej zabiegowi, nierówności podskórne, możliwość uszkodzenia naczyń krwionośnych. Testy i doświadczenie pokazały, że żadna inna maszyna nie jest w stanie obecnie osiągnąć tak spektakularnych rezultatów jak CRYO T SHOCK ™.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

• Choroba nerek lub dializa

• Kobiety w ciąży

• Silna cukrzyca

• Choroba nowotworowa

• Zapalone, zakażone lub obrzęknięte obszary skóry

• Alergia na zimno