CRYO T SHOCK | JetSet Spa Beauty
Play
Slider

Twoja skóra utraciła dawną jędrność i blask? Zmarszczki są coraz bardziej widoczne?
Dodatkowe kilogramy i cellulit nie poprawiają humoru?


Naturalnie odzyskaj utracona młodość i jędrność skóry!

Raz na zawsze pozbądź się zbędnych centymetrów!

Przygotuj się do lata – szybko i skutecznie ujędrnij swoje ciało i pozbądź się cellulitu!

Technologia

CRYO T SHOCK ™ to  przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie wyszczuplające, liftingujące oraz zwalczające cellulit.

CRYO T SHOCK ™ wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić. Dzięki naprzemiennemu stosowaniu niskiej i wysokiej temperatury następuje intensywna stymulacja tkanek, dzięki czemu przyspiesza aktywność komórkowa całego ciała.

CRYO T SHOCK ™ aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje odmłodzenie skóry, poprawę jej jędrności i gładkości oraz nadaje jej młodzieńczy blask. Jest to bezpieczna i naturalna alternatywa dla botoksu.

CRYO T SHOCK ™ w efekcie procesów krioterapii i termografii niszczy komórki tłuszczowe, a co za tym idzie miejscowo trwale znika tkanka tłuszczowa i cellulit. Jest to bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji.

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Cryo T SHOCK są bezpieczne, nieinwazyjne, naturalne, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty zabiegów na 2-3 lata.

CRYO T SHOCK ™ POSIADA CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO.

20201013-DSC_8608

SKUTECZNOŚĆ OD PIERWSZEGO ZABIEGU! PRZEKONAJ SIĘ – ZABIEG TESTOWY 50% CENY!

20201013-DSC_8622

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Jeśli borykasz się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, a cellulit jest widoczny na pośladkach, udach lub bryczesach, mamy dla Ciebie idealny zabieg: CRYO T SHOCK.

Tylko w przypadku apoptozy (śmierci) komórek tłuszczowych możemy mówić o skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej i zlikwidowania jej nieprawidłowego ułożenia, czyli skórki pomarańczowej.

Celem zabiegu jest obniżenie temperatury komórek tłuszczowych na tyle, aby wywołać właśnie apoptozę.

Kriostymulacja bardzo szybko chłodzi powierzchnię skóry. Ciało reaguje na to ekstremalne zimno, maksymalnie zwiększając tempo przemiany materii aby wytworzyć ciepło. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, umożliwiając hormonom dotarcie do komórek tłuszczowych i rozbicie tłuszczu.

SKUTECZNOŚĆ OD PIERWSZEGO ZABIEGU! PRZEKONAJ SIĘ – ZABIEG TESTOWY 50% CENY!

20201013-DSC_8640

Dzięki CRYO T SHOCK ™ komórki tłuszczowe są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krwionośny i wydalniczy..

Efektem zabiegu jest zmniejszenie warstwy komórek tłuszczowych a w konsekwencji zmniejszenie obwodu ciała – dokładnie w miejscu poddania zabiegowi jak na przykład uda czy brzuch.

Efektem zabiegu jest przede wszystkim utrata centymetrów, a nie kilogramów na wadze.  Kiedy zwyczajnie chudniesz, adipocyty (komórki tłuszczowe) zmniejszają swój rozmiar, ale w środku nadal są trójglicerydy. Ale w przypadku, gdy tyjemy, komórki znowu zaczynają rosnąć. Tymczasem po zabiegu z wykorzystaniem urządzenia CRYO T SHOCK ™ twoje zbędne komórki tłuszczowe zostaną całkowicie zniszczone i wyeliminowane z ciała za pomocą naturalnych procesów. Procedura redukcji tkanki tłuszczowej CRYO T SHOCK ™ jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Świetnie sprawdza się zarówno do eliminacji tkanki tłuszczowej na większych partiach ciała: brzuch, boczki, uda, plecy, jak również do eliminacji podwójnego podbródka, czy wdowiego garbu.

Ujędrnianie CRYO T SHOCK ™ doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany tak, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.

SKUTECZNOŚĆ OD PIERWSZEGO ZABIEGU! PRZEKONAJ SIĘ – ZABIEG TESTOWY 50% CENY!

20201013-DSC_8599

Opóźnianie efektów starzenia skóry, ujędrnianie i odmładzanie skóry

Technologia szoku termicznego CRYO T SHOCK ™ przyspiesza proces przemiany materii, stymuluje drenaż oraz dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu i zwiększeniu dopływu składników odżywczych, wyraźnie poprawia ogólny stan skóry.

Podczas zabiegów krioterapią, naczynia krwionośne i naczynia włosowate przechodzą okres naprzemiennego zwężania i rozszerzania. Przyspieszają wszystkie procesy komórkowe w skórze.

Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi, następuje rozbicie toksyn przechowywanych w warstwach skóry i ich wydalenie z ciała. Intensywne zimno aktywuje produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, pozostawiając skórę jędrną i napiętą.

Face Lift CRYO T SHOCK ™ to zabieg wykonywany wokół twarzy i szyi. Działa wyrównująco na owal twarzy, zmniejsza ilość wyprysków, rozjaśnienia, wyraźnie spłyca zmarszczki i zagęszcza skórę w ciągu zaledwie jednego zabiegu. Opuchlizna wokół oczu staje się widocznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana. Pory ulegają obkurczeniu dzięki czemu zmniejsza się ich widoczność. Ogranicza to przyjmowanie toksyn i zanieczyszczeń do skóry z zewnątrz. Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, staną się mniej widoczne. Tempo metabolizmu po zabiegu wzrasta, stymulowany jest wzrost poziomu endorfin.

CRYO T SHOCK ™ to najnowsze, najbardziej innowacyjne i skuteczne urządzenie włoskiej firmy PAGANI. Firma ta od 70 lat produkuje ponad 40 różnych urządzeń medycznych stosowanych w medycynie i fizjoterapii i kosmetologii.

SKUTECZNOŚĆ OD PIERWSZEGO ZABIEGU! PRZEKONAJ SIĘ – ZABIEG TESTOWY 50% CENY!

CRYO T SHOCK ™ posiada certyfikat urządzenia medycznego.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

 – 3 dni przed zabiegiem pij minimum 2l wody dziennie

– 5h przed zabiegiem nie spożywaj żadnych cukrów, w tym węglowodanów

– ciesz się, za chwilę znikną Twoje problemy

 

JAK POSTĘPOWAĆ PO ZABIEGU?

 – 28 dni po zabiegu spożywaj minimum 2l wody dziennie

– 28 dni za po zabiegu staraj się zmniejszyć ilość spożywanego tłuszczu

– by uzyskać jak najlepsze efekty wprowadź lekkostrawną dietę

– 4-5h po zabiegu nie spożywaj żadnych cukrów, w tym węglowodanów

 

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest bezbolesny. Zwykle rozpoczyna się krótkim okresem nagrzewania skóry i stopniowym ale szybkim obniżeniu temperatury. Pod koniec zabiegu szok termiczny pojawia się bardzo szybko, co daje uczucie ciepła.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEGI?

Zabiegi eliminacji komórek tłuszczowych można wykonywać raz na 15 dni, zabiegi liftingujące co 7 dni. Przerwa ta ma fizjologiczny powód – gdy dochodzi do apoptozy i komórki tłuszczowe obumierają, powstają odpady. Zostaną one wyeliminowane naturalnymi drogami jak krew, układ limfatyczny i mocz. Metabolizm musi zatem być zdolny do pozbycia się tych odpadów bez przeciążania organizmu.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY CRYO T SHOCK ™A INNYMI ZABIEGAMI REDUKCJI TŁUSZCZU?

Jest to pierwsze urządzenie, które w ten sposób stosuje niską temperaturę w celu eliminacji komórek tłuszczowych zamiast „przyssawek” używanych przez innych producentów urządzeń do kriolipolizy. Pozostałe urządzenia do kriolipolizy mogą powodować efekty uboczne, takie jak kilkudniowe bóle, zaczerwienienia okolicy poddanej zabiegowi, nierówności podskórne. Testy potwierdzają skuteczność i fakt, że żadna inna maszyna nie jest w stanie obecnie osiągnąć tak spektakularnych rezultatów jak CRYO T SHOCK ™.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Choroby nerek
  • Ciąża
  • Silna cukrzyca
  • Aktywny lub przebyty (do 5 lat po wyleczeniu) nowotwór
  • Zapalenie lub uszkodzenie naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
  • Alergia na zimno