JETSET SPA BEAUTY - JetSet Spa Beauty
spa salon kospetyczny urody hilton warszawa cennik

JETSET SPA BEAUTY

w kilku słowach o nas

Oferując szeroki zakres usług BEAUTY na najwyższym poziomie stworzyliśmy wyjątkowe miejsce zarówno dla Pań jak i dla Panów. Naszą duma jest kadra doświadczonych specjalistów a przede wszystkim ludzi z ogromną pasją i z zaangażowaniem oddanych swojej pracy. W naszym salonie wykonujemy zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, usługi spa - masaże i rytuały, manicure & pedicure oraz medycynę estetyczną. Specjalizujemy się w indywidualnie układanych programach pielęgnacyjnych dostosowanych do naszego Klienta i jego potrzeb. O każdego dbamy w sposób holistyczny, troszczymy się zarówno o poprawę wyglądu jak i samopoczucia naszych Klientów, bo jedno i drugie ma znaczenie.

Pracujemy tylko na najlepszych, znanych z doskonałej jakości markach jak na przykład Is Clinical czy Dermaquest & Dermomedica. Zaufało nam wiele znanych osób – u nas czują się bardzo komfortowo i od lat wracają po najwyższej jakości usługi. Znajdujemy się w samym sercu Warszawy, przy modnym Placu Europejskim, na parterze hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63.

MEDIA O NAS

  • Poczytny portal internetowy i opiniotwórczy dla branży beauty www.beautytester.pl poleca naszą rewolucyjną i bezbolesną metodę odmłodzenia skóry twarzy. Mezoterapia Vital Injection 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji. Polecamy lekturę a w razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji online lub telefonicznie.  

  • Magazyn PARTY poleca naszą bezpieczną i precyzyjną metodę odmłodzenia skóry twarzy wykonywaną urządzeniem Vital Injector 2. Mezoterapia iniekcyjna Vital Injecton 2 to system iniekcji, który próżniowo podaje komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość w skórze.  Efektem zabiegu jest piękna odmłodzona, ujędrniona, odżywiona i nawilżona skóra. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu systemu vacum unoszącemu skórę - zabieg nie wymaga znieczulania oraz wyklucza niepożądane efekty zabiegu jak grudki czy siniaczki. MEZOTERAPIA IGŁOWA Vital Injector 2™ jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji  

  • Portal internetowy światkobiety.pl zamieścił obszerny artykuł o naszym salonie i najnowszej usłudze - Mezoterapii Igłowej Vital Injection 2. To prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry, likwidacji zmarszczek, ujędrnianiu skóry twarzy i jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej i kosmetologii ostatnich lat. Zapraszamy do lektury i oczywiście do wypróbowania możliwości Vital Injection 2 w Jetset Spa Beauty.