Image Alt

Jetset Team

Aleksandra

Menadżer / Kosmetolog

Kosmetolog z pasji i wykształcenia. Po 6 latach pracy na zagranicznych statkach pasażerskich w tamtejszych SPA, Ola zdecydowała wrócić do kraju by w naszym salonie dzielić się doświadczeniem i dostarczać usługi na najwyższym światowym poziomie.

Martyna

Kosmetolog

Doświadczona kosmetolog, pracuje w JetSet od założenia firmy. Podejście medyczne do swojej pracy przejęła z pokolenia na pokolenie.

Anna

Kosmetolog

Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyła pracując w renomowanych salonach w Polsce i za granicą. Jest pasjonatką zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz rytuałów relaksacyjno – pielęgnacyjnych. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Maciej

Fryzjer Stylista Męski & Barber

Mistrz fryzjerstwa męskiego z wieloletnim doświadczeniem. Certyfikowany golibroda marki Truefitt & Hill, ukończył szkolenie w najstarszym salonie fryzjerskim w Londynie. Wykazuje się doskonałą precyzją, którą doceniają Panowie oczekujący nienagannej fryzury i klasycznej elegancji. Specjalizuje się w strzyżeniu, koloryzowaniu oraz przywracaniu naturalnego koloru włosów siwych. Jako jeden z nielicznych fryzjerów kontynuuje tradycję golenia brzytwą. Z jego usług korzystają mężczyźni, zarówno seniorzy, jak i juniorzy.

Olena

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog nieustanie poszukujący nowych wyzwań. Skupiona na wykonywanej pracy, zaraża optymizmem i uśmiechem.

Aleksandra

Makijaż Permanentny

Dyplomowana Linergistka, z pasji od lat oddana sztuce makijażu permanentnego. Długoletnie doświadczenie pozwala jej na doskonałą precyzję.