Makijaż Permanentny - JetSet Spa Beauty
Image Alt

Makijaż Permanentny

[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1587558474065{padding-top: 10% !important;padding-bottom: 10% !important;}”]

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny czyli pigmentacja brwi, ust i oczu wykonuje w naszym kosmetolog i linergistka Aleksandra. Jej ogromna wiedza z dziedziny funkcjonowania skóry, chemii pigmentów, najnowszych technik pigmentacji, wieloletnie doświadczenie oraz bardzo partnerskie podejście do klientek sprawiają, że oddają się one w jej ręce z pełnym zaufaniem.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Idealny kształt brwi jest niezwykle rzadko spotykany. Zazwyczaj nasze brwi rosną w sposób nieregularny, końcówki brwi często są powycierane, a włoski na łuku brwiowym poprzerywane. Na twarzy brakuje nam tzw „ramy”.

Codzienne domalowywanie brwi jest uciążliwe, a farbowanie henną daje krótkie, czasem niesatysfakcjonujące rezultaty. W takich przypadkach makijaż permanentny brwi jest najlepszym rozwiązaniem. Możemy go wykonać za pomocą metody pojedynczych włosków (microblading), metodą pudrowego, delikatnego  cienia lub stopniowanego cieniowania tzw. ombre brows. Techniki te pozwalają w naturalny sposób zrekonstruować łuk brwiowy i nadać niezastąpioną, symetryczną oprawę dla oka.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

To doskonała opcja dla Pań, które nie wyobrażają sobie codziennego makijażu bez górnej lub dolnej kreski na oku oraz dla Pań, które nie malują się na co dzień i chciałyby delikatnie zagęścić linię rzęs za pomocą cieniutkiej kreski. To duża oszczędność na czasie i ułatwienie dla osób, które nie potrafią rysunku perfekcyjnej kreski wykonać samodzielnie. Dzięki takiej pigmentacji powieki, oczy są pięknie podkreślone również w takich sytuacjach jak wizyta na basenie, na plaży oraz pobudka codziennie rano we własnym łóżku.

Kreskę możemy wykonać dyskretną, zagęszczającą lub klasyczny, dekoracyjny eyeliner.

Dla Pań poszukujących intensywnego, modelującego efektu – cieniowany eyeliner butterfly.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Twoje usta mogą wyglądać pięknie i uwodzicielsko zawsze bez konieczności noszenia przy sobie szminki i konturówki i  wielokrotnych poprawek w ciągu dnia. Możesz odzyskać czerwień wargową, skorygować asymetrię lub dysproporcję między górną i dolą wargą. Odpowiednia pigmentacja podkreśli Twoje piękno, odmłodzi Cię i ożywi wygląd całej twarzy.

 

 

Efekty makijażu permanentnego wykonanego w naszym salonie utrzymują się około 2 lat i po tym czasie należy je odświeżyć, aby podążać wraz z moda i czuć się pięknie w każdej sytuacji życiowej.

Jeśli miałaś już kiedyś wykonywany makijaż permanentny, który teraz jest niemodny, bądź nie wygląda dobrze możesz skorzystać z usługi rozjaśniania go specjalnym preparatem tzw. removerem lub poddać się zabiegowi laserowego usuwania, a następnie móc się umówić na zrobienie nowego kształtu.

Pamiętaj, ze kluczową rolę, decydującą o Twoim zadowoleniu odgrywa wybór profesjonalnej, doświadczonej linergistki, którą obdarzysz zaufaniem, gdyż jest to zabieg z efektem długotrwałym, który jest wizytówką naszej twarzy.

 

[mkdf_button size=”” type=”” text=”CENNIK” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”http://jetsetspabeauty.pl/cennik/#vital-injector-2″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ ONLINE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”https://www.moment.pl/s/jetsetspabeauty” target=”_blank” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ TELEFONICZNIE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”tel:+48730870808″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content”][vc_column][mkdf_image_gallery type=”masonry” enable_image_shadow=”no” number_of_columns=”three” space_between_items=”no” images=”11193,11203,11200″ image_size=”full”][/vc_column][/vc_row]