Media o Nas | JetSet Spa Beauty

Poczytny portal internetowy i opiniotwórczy dla branży beauty www.beautytester.pl poleca naszą rewolucyjną i bezbolesną metodę odmłodzenia skóry twarzy. Mezoterapia Vital Injection 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji. Polecamy lekturę a w razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji online lub telefonicznie.  

Magazyn PARTY poleca naszą bezpieczną i precyzyjną metodę odmłodzenia skóry twarzy wykonywaną urządzeniem Vital Injector 2. Mezoterapia iniekcyjna Vital Injecton 2 to system iniekcji, który próżniowo podaje komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość w skórze.  Efektem zabiegu jest piękna odmłodzona, ujędrniona, odżywiona i nawilżona skóra. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu systemu vacum unoszącemu skórę - zabieg nie wymaga znieczulania oraz

Portal internetowy światkobiety.pl zamieścił obszerny artykuł o naszym salonie i najnowszej usłudze - Mezoterapii Igłowej Vital Injection 2. To prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry, likwidacji zmarszczek, ujędrnianiu skóry twarzy i jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej i kosmetologii ostatnich lat. Zapraszamy do lektury i oczywiście do wypróbowania możliwości Vital Injection 2 w Jetset Spa Beauty.