Mezoterapia Igłowa VITAL INJECTOR 2 - JetSet Spa Beauty
Slide
OdtwórzPlay

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem kosmetycznym od lat cieszącym się popularnością wśród osób chcących w efektywny sposób poprawić swoją urodę. Zaliczana jest do jednego z częściej wybieranych zabiegów estetycznych – zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Mezoterapią igłową możemy przywrócić naturalny, promienny wygląd skóry na długi czas. Zabiegi mezoterapii przeprowadzane są już od ponad 50 lat, z tego właśnie powodu technikę tę uważa się za dobrze opanowaną i bezpieczną.

Potrzeba rewitalizacji skóry, szczególnie na twarzy, dekolcie i szyi, wzrasta wraz z wiekiem. Coraz częściej zauważamy, że nasza skóra traci młodzieńczą jędrność, pod oczami pojawiają się obrzęki, zmarszczki, cera szarzeje i wygląda na zmęczoną.

Czynniki atmosferyczne oraz wymagające ciągłych zmian tempo życia, jak również praca od rana do wieczora, palenie papierosów oraz nadużywanie alkoholu, pogłębiają zły stan naszej skóry.

Mezoterapia błyskawicznie odżywia, nadaje świetlistość cerze i pomaga zlikwidować najbardziej widoczne objawy przemęczenia i starzejącej się skóry. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie odmłodzona, bardziej sprężysta, powraca do swojego naturalnego kolorytu. Znikają również zasinienia wokół oczu, a także tworzące się wokół nich obrzęki.

 

Zmarszczki, utrata jędrności skóry, przebarwienia?
Rewolucja w rewitalizacji skóry – Komputerowa Próżniowa
MEZOTERAPIA IGŁOWA Vital Injector 2™

 

Efekty już po jednym zabiegu:

• Nawilżona, ujędrniona i odżywiona skóra
• Spłycone zmarszczki i blizny
• Poprawa kolorytu
• Zwiększenie elastyczności i gęstości skóry

Przekonaj się – tylko teraz cała twarz 490 ZŁ ZAMIAST 600 ZŁ

 

AUTORSKA MEZOTERAPIA IGŁOWA VITAL INJECTOR 2™ w JETSETSPABEAUTY

Zabieg Mezoterapii Igłowej, po którym zadowolony Pacjent widzi fantastyczny efekt rewitalizacji skóry jest dla nas najwyższą wartością.

Aby taki efekt uzyskać, wypracowaliśmy autorską metodę wykonywania Mezoterapii Igłowej, która cieszy się dużym zainteresowaniem i zyskała wielu zadowolonych Pacjentów.

Na czym polega jej wyjątkowość? Po pierwsze, preparaty, którymi wykonujemy zabieg Mezoterapii Igłowej, dobieramy ze szczególną starannością. Używamy tylko najwyższej jakości, certyfikowane produkty, znane z najwyższej skuteczności. Po drugie – na każdą okolicę – oczy, czoło, „chomiczki”, okolice ust czy szyję aplikujemy inny preparat. Dlaczego ? Bo każda okolica jest inna i ma inne potrzeby. Dla przykładu, w okolice oczu czy na czoło podamy najprawdopodobniej preparat, który rozluźni i wypełni zmarszczki, na chomiczki preparat, który podniesie i napnie skórę a na policzki z przebawieniami koktajl, który zniweluje przebarwienia. . Preparaty aplikujemy do skóry warstwowo, na różną głębokość, w zależności od preparatu i obszaru poddanego iniekcjom. Dzięki takiej metodzie uzyskamy spektakularny efekt rewitalizacji i odmłodzenia. Po czwarte, zabiegi Mezoterapii Igłowej wykonujemy wyłącznie urządzeniem Vital Injector 2, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny a dodatkowo nie wymaga okresu rekonwalescencji – bezpośrednio po zabiegu skóra wygląda dobrze i bez obaw można wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA VITAL INJECTOR 2™

Mezoterapia iniekcyjna z zastosowaniem systemu VITAL INJECTOR 2™ to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej i kosmetologii ostatnich lat.

Podanie substancji aktywnych odbywa się za pomocą pięcioigłowego system iniekcji w sposób próżniowy, komputerowo dobraną dawkę substancji na dobraną do strefy głębokość w obrębie skóry. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane wkłuciami pobudzają ją do samodzielnej regeneracji. Podczas zabiegu za pomocą urządzenia VITAL INJECTOR 2™ aplikujemy do skóry rewitalizujący mezokoktajl lub czysty kwas hialuronowy.

Zabieg może być wykonany na każdą część twarzy i ciała, również w okolice oczu. Mezokoktajle podawane podczas zabiegu dobierane są indywidualnie do rodzaju skóry, problemu i oczekiwań Klienta. Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której dobieramy odpowiedni koktajl do podania pod skórę podczas zabiegu.

Zabieg mezoterapii igłowej wykonywanej z wykorzystaniem systemu VITAL INJECTOR 2™ – dzięki zastosowaniu w urządzeniu systemu zassania: vacum unoszącemu skórę i odciąganiu jej od naczyń krwionośnych – nie wymaga znieczulania, praktycznie zupełnie wyklucza niepożądane efekty zabiegu jak grudki czy siniaczki oraz jest całkowicie bezpieczny również dla skór wrażliwych i płytko unaczynionych.

VITAL INJECTOR 2™ jest to jedyne urządzenie do próżniowej wieloigłowej mezoterapii posiadające Certyfikat CE Medyczny.

Mezoterapia igłowa twarzy VITAL INJECTOR 2™ jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez długiego okresu rekonwalescencji.

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 2™ maksymalizuje efekty i skraca czas zabiegu, gwarantuje pełną satysfakcję Klienta, który po zabiegu przy użyciu tego urządzenia nie chce już korzystać z innej metody mezoterapii dla rewitalizacji skóry.

ZALECENIA PO ZABIEGU

– przez 48h po zabiegu nie można wystawiać skóry na działalnie promieniowania słonecznego, ani wycierać skóry szorstkim ręcznikiem

– przez 48h nie zalecamy kąpieli w basenie, korzystania z sauny i solarium

– przez okres 14 dni po zabiegu nie należy stosować żadnych peelingów na skórę poddaną zabiegowi

– przez okres 28 dni po zabiegu należy stosować wysoką fotoprotekcję 50SPF

– przez 28 dni po zabiegu należy spożywać minimum 2l wody dziennie

EFEKTY ZABIEGU

Skóra po wygojeniu jest:

 • Odmłodzona
 • Nawilżona
 • Ujędrniona

Poza tym:

 • Zmarszczki wyraźnie spłycone
 • Blizny mniej widoczne
 • Poprawiony i wyrównany koloryt skóry
 • Cera wyraźnie promienna
 • Zwiększona elastyczność, gęstość i jędrność skóry

PRZECIWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

 • ciąża i karmienie piersią
 • stany zapalne skóry, opryszczka
 • uczulenie na składniki preparatów
 • choroby nowotworowe
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • skłonność do powstawania blizn

PRZEBIEG I NAJWAŻNIEJSZE ZALETY ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ Z WYKORZYSTANIEM URZĄDZENIA VITAL INJECTOR 2™

 • System vacum sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, redukuje efekty uboczne takie jak grudki i siniaczki oraz minimalizuje krwawienie
 • Multi-igła zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie identycznej dawki preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tę samą głębokość
 • Najcieńsze igły o rozmiarze 31G w głowicy gwarantują podanie najmniejszych możliwych do osiągnięcia dawek preparatu
 • Osłona bezpieczeństwa w multi-igle chroni przed zakażeniami
 • Blokada przepływu zwrotnego zapobiega cofaniu się preparatu oraz krwi podczas iniekcji
 • Funkcja speed zapobiega zmianom w dozowaniu i utracie właściwości podawanego preparatu
 • Wymienny jednorazowy filtr zapewnia 100% higienę zabiegu