TRYCHOLOGIA ESTETCZNA | JetSet Spa Beauty
Image Alt

TRYCHOLOGIA ESTETCZNA

Włosy stanowią bardzo ważny element w kształtowaniu naszego wizerunku i samopoczucia. Niezależnie od wieku, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn ich zły stan bądź utrata wiąże się z dużym dyskomfortem, stanowiąc nie tylko problem kosmetyczny, ale i psychologiczny.

Doskonale to rozumiemy. Dlatego w JetSetSPABeauty oferujemy zabiegi, które mają na celu przede wszystkim zdiagnozować a następnie rozwiązać problem. W ofercie naszego SPA znajdziesz zabiegi poprawiające zarówno kondycję skóry głowy jak i samych włosów.

Najpopularniejsze z nich to Hydrooxygen Trichotherapy czyli połączenie Oczyszczania Wodorowego z Infuzją Tlenową oraz Mezoterapie – Mikroigłowa i Igłowa.

 

TRYCHOLOGIA ESTETCZNA

  • Masz coraz bardziej tłustą skórę i włosy? Nie możesz opanować łojotoku?
  • Nie możesz poradzić sobie z nadmierną utratą włosów, ich złą kondycją, coraz bardziej widocznymi zakolami?
  • Nie radzisz sobie już z uporczywym łupieżem?

Mamy na to sposoby.

 

Oferujemy specjalistyczne terapie i protokoły zabiegowe dostosowane do konkretnego problemu skóry głowy i włosów. Indywidualnie dobierane peelingi, toniki, lotiony trychologiczne oraz mezokoktajle wykorzystywane w kuracjach przeprowadzanych w gabinecie. Najwyższej jakości kosmeceutyki wykorzystywane w uzupełniających kuracjach domowych.

 

Gwarantująca najwyższą jakość świadczonych usług trychologicznych i ich skuteczność kompetentna kadra kosmetologów przeszkolona przez naszego experta i patrona Trychologii Estetycznej w naszym SPA, Trychologa Kosmetycznego, autorkę książek o trychologii, wykładowcę akademickiego i szkoleniowca Weronikę Patrycję Słupek z Akademii Well Concept DlaWlosa.

 

Po kuracji w naszym SPA skóra Twojej głowy będzie dogłębnie oczyszczona, dotleniona i nawilżona, zlikwidowane zostaną stany zapalne skóry i pobudzone jej mikrokrążenie, uregulowana praca gruczołów łojowych a Twoje włosy zyskają nowe życie.

 

W kuracjach trychologicznych pracujemy na najlepszym sprzęcie zabiegowym wykorzystywanym do takich zabiegów jak:

  • Oczyszczania Wodno-Wodorowego skóry głowy – HydroWell
  • Infuzji Tlenowej wykonywanej na skórę głowy i łodygę włosa – WellOxy
  • Mezoterapii Mikroigłwej – NanoFrax
  • Komputerowej Mezoterapii Igłowej – Vital Injector 2

 

Często kuracje trychologiczne rozpoczynamy od popularnego i skutecznego nieinwazyjnego zabiegu będącego połączeniem Oczyszczania Wodno – Wodorowego oraz Infuzji Tlenowej. Zabieg ten wpływa na utrzymanie higieny okołomieszkowej obejmując działanie oczyszczające z depozytu i martwego w tym zalegającego naskórka (etap oczyszczania wodorowego) i zwiększające przepuszczalność substancji aktywnych wprowadzanych do skóry oraz dotlenienie, nawilżenie, rewitalizację skóry i włosów (etap infuzji tlenowej).

 

Efekty na skórze głowy i włosach są widoczne już po pierwszym zabiegu a najlepsze efekty przyniesie kuracja przeprowadzona w serii od 6 do 10 zabiegów.

Oczyszczanie Wodorowe

Jednym z głównych celów trychologii kosmetologicznej jest regulacja i kontrola stanu skóry głowy w tym ujść mieszków włosowych. Tego rodzaju działania wymusza niejako specyficzne środowisko owłosionej skóry głowy, które charakteryzuje się bogatym biofilmem. Oczyszczanie skóry z depozytu i martwego, zalegającego naskórka jest kluczowe, gdyż przygotuje skórę do dalszych etapów terapii i kuracji trychologicznych. Zabieg oczyszczania wodorowego jest jedną z najskuteczniejszych metod oczyszczania skóry głowy i doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów.

Infuzja Tlenowa

Zabieg Infuzji Tlenowej wykonujemy zarówno w celu terapii skóry głowy, łodygi włosa jak i ich profilaktyki.

Infuzja tlenowa jest zabiegiem polegającym na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi za pomocą tlenu o stężeniu około 93%. Tak podany preparat skutecznie przenika do skóry i cebulek włosów. Działanie infuzji tlenowej na skórę głowy ma na celu przede wszystkim dotlenienie skóry, rozluźnienie napięć skóry i uelastycznienie ujść mieszków włosowych, zmniejszenie kolonii bakterii beztlenowych, wyciszenie pracy gruczołów łojowych i wspomaganie wzrostu włosów.

Wskazaniem do zabiegu Infuzji Tlenowej jest przede wszystkim łysienie, łupież, łojotok, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, stany zapalne i trądzik.

Sprawdza się idealnie u klientów, którzy ze względów medycznych lub psychologicznych (np.: strach przed igłą) nie mogą mieć wykonywanych zabiegów inwazyjnych. Co ważne, zabieg nie wymaga rekonwalescencji i może być wykonywany przez cały rok. Można go wykonywać w seriach lub jako jednorazowy zabieg.