TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA - JetSet Spa Beauty
Image Alt

TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA

[vc_row css=”.vc_custom_1582145293563{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 27px !important;background-image: url(http://jetsetspabeauty.pl/wp-content/uploads/2020/02/bg.jpg?id=10182) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1582144121629{padding-top: 40px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1588189240325{padding-right: 10% !important;padding-bottom: 5% !important;padding-left: 10% !important;}”]

Włosy stanowią bardzo ważny element w kształtowaniu naszego wizerunku i samopoczucia. Niezależnie od wieku, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn ich zły stan bądź utrata wiąże się z dużym dyskomfortem, stanowiąc nie tylko problem kosmetyczny, ale i psychologiczny.

Doskonale to rozumiemy. Dlatego w JetSetSPABeauty oferujemy zabiegi, które mają na celu przede wszystkim zdiagnozować a następnie rozwiązać problem. W ofercie naszego SPA znajdziesz zabiegi poprawiające zarówno kondycję skóry głowy jak i samych włosów.

Najpopularniejsze z nich to Hydrooxygen Trichotherapy czyli połączenie Oczyszczania Wodorowego z Infuzją Tlenową oraz Mezoterapie – Mikroigłowa i Igłowa.

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1588167482099{padding-bottom: 40px !important;}”]

 

TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA

  • Masz coraz bardziej tłustą skórę i włosy? Nie możesz opanować łojotoku?
  • Nie możesz poradzić sobie z nadmierną utratą włosów, ich złą kondycją, coraz bardziej widocznymi zakolami?
  • Nie radzisz sobie już z uporczywym łupieżem?

Mamy na to sposoby.

 

Oferujemy specjalistyczne terapie i protokoły zabiegowe dostosowane do konkretnego problemu skóry głowy i włosów. Indywidualnie dobierane peelingi, toniki, lotiony trychologiczne oraz mezokoktajle wykorzystywane w kuracjach przeprowadzanych w gabinecie. Najwyższej jakości kosmeceutyki wykorzystywane w uzupełniających kuracjach domowych.

 

Gwarantująca najwyższą jakość świadczonych usług trychologicznych i ich skuteczność kompetentna kadra kosmetologów przeszkolona przez naszego experta i patrona Trychologii Estetycznej w naszym SPA, Trychologa Kosmetycznego, autorkę książek o trychologii, wykładowcę akademickiego i szkoleniowca Weronikę Patrycję Słupek z Akademii Well Concept DlaWlosa.

 

Po kuracji w naszym SPA skóra Twojej głowy będzie dogłębnie oczyszczona, dotleniona i nawilżona, zlikwidowane zostaną stany zapalne skóry i pobudzone jej mikrokrążenie, uregulowana praca gruczołów łojowych a Twoje włosy zyskają nowe życie.

[/vc_column_text][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”lightbox” number_of_columns=”three” space_between_items=”no” images=”11230,11241,11243,11234,11235,11239″ image_size=”full”][vc_column_text css=”.vc_custom_1588167345623{padding-bottom: 40px !important;}”]

 

W kuracjach trychologicznych pracujemy na najlepszym sprzęcie zabiegowym wykorzystywanym do takich zabiegów jak:

  • Oczyszczania Wodno-Wodorowego skóry głowy – HydroWell
  • Infuzji Tlenowej wykonywanej na skórę głowy i łodygę włosa – WellOxy
  • Mezoterapii Mikroigłwej – NanoFrax
  • Komputerowej Mezoterapii Igłowej – Vital Injector 2

 

Często kuracje trychologiczne rozpoczynamy od popularnego i skutecznego nieinwazyjnego zabiegu będącego połączeniem Oczyszczania Wodno – Wodorowego oraz Infuzji Tlenowej. Zabieg ten wpływa na utrzymanie higieny okołomieszkowej obejmując działanie oczyszczające z depozytu i martwego w tym zalegającego naskórka (etap oczyszczania wodorowego) i zwiększające przepuszczalność substancji aktywnych wprowadzanych do skóry oraz dotlenienie, nawilżenie, rewitalizację skóry i włosów (etap infuzji tlenowej).

 

Efekty na skórze głowy i włosach są widoczne już po pierwszym zabiegu a najlepsze efekty przyniesie kuracja przeprowadzona w serii od 6 do 10 zabiegów.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”lightbox” number_of_columns=”three” space_between_items=”no” images=”10470,10471,10472,10473,10467,10476″ image_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”top” css=”.vc_custom_1582145475236{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1596400476599{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;}”]

Oczyszczanie Wodorowe

Jednym z głównych celów trychologii kosmetologicznej jest regulacja i kontrola stanu skóry głowy w tym ujść mieszków włosowych. Tego rodzaju działania wymusza niejako specyficzne środowisko owłosionej skóry głowy, które charakteryzuje się bogatym biofilmem. Oczyszczanie skóry z depozytu i martwego, zalegającego naskórka jest kluczowe, gdyż przygotuje skórę do dalszych etapów terapii i kuracji trychologicznych. Zabieg oczyszczania wodorowego jest jedną z najskuteczniejszych metod oczyszczania skóry głowy i doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów.

 

Infuzja Tlenowa

Zabieg Infuzji Tlenowej wykonujemy zarówno w celu terapii skóry głowy, łodygi włosa jak i ich profilaktyki.

Infuzja tlenowa jest zabiegiem polegającym na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi za pomocą tlenu o stężeniu około 93%. Tak podany preparat skutecznie przenika do skóry i cebulek włosów. Działanie infuzji tlenowej na skórę głowy ma na celu przede wszystkim dotlenienie skóry, rozluźnienie napięć skóry i uelastycznienie ujść mieszków włosowych, zmniejszenie kolonii bakterii beztlenowych, wyciszenie pracy gruczołów łojowych i wspomaganie wzrostu włosów.

Wskazaniem do zabiegu Infuzji Tlenowej jest przede wszystkim łysienie, łupież, łojotok, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, stany zapalne i trądzik.

Sprawdza się idealnie u klientów, którzy ze względów medycznych lub psychologicznych (np.: strach przed igłą) nie mogą mieć wykonywanych zabiegów inwazyjnych. Co ważne, zabieg nie wymaga rekonwalescencji i może być wykonywany przez cały rok. Można go wykonywać w seriach lub jako jednorazowy zabieg.

 

[mkdf_button size=”” type=”” text=”CENNIK” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”http://jetsetspabeauty.pl/cennik/#vital-injector-2″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ ONLINE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”https://www.moment.pl/s/jetsetspabeauty” target=”_blank” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ TELEFONICZNIE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”tel:+48730870808″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”lightbox” number_of_columns=”three” space_between_items=”no” image_size=”full” images=”11768,11770,11769″][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”top” css=”.vc_custom_1582145475236{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1597000826427{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;}”]

Mezoterapia Mikroigłowa w Trychologi Estetycznej

Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej to metoda wprowadzania serum zawierających aktywne substancje w głąb skóry. Zabieg ma na celu poprawę ukrwienia skóry głowy, odżywienie oraz dotlenienie mieszków włosowych w celu zahamowania wypadania włosów,  wzmocnienia, ale także jako profilaktyka w celu utrzymania dobrej kondycji skóry i włosa na długi czas.

Mezoterapia Mikroigłowa Nanofrax jest metodą wykorzystującą urządzenie wyposażone w kartridż zawierający 11 malutkich igieł. Nakłuwają one skórę w określonych odstępach, tworząc w niej mikrokanaliki, którymi wybrana do zabiegu substancja aktywna lub lek bardzo łatwo i szybko wnika w głąb skóry. Kanaliki otwarte są kilka minut i zamykają się najpóźniej w ciągu godziny. Naskórek pozostaje praktycznie w nienaruszonym stanie, a to powoduje, że gojenie następuje błyskawicznie. W ten sposób samoistnie zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne się za stan naszej skóry. Liczba i długość stosowanych igieł jest zależna od okolicy zabiegowej i potrzeb Pacjenta. Mają one długość od 0,2 do nawet 2mm i są najczęściej wykonane ze stali chirurgicznej lub tytanu.

Mezoterapia Mikroigłowa sposobem na łysienie

Zabiegi z użyciem mikroigieł stosowane samodzielnie lub w kuracjach łączonych w celu poprawy wyglądu skóry głowy oraz włosów, ale także  jako profilaktyka lub uzupełnienie terapii ich wypadania. Wykonywany zarówno u mężczyzn jak i kobiet na owłosioną skórę głowy ma za zadanie zmniejszyć łojotok i łysienie, pobudzić włosy do szybszego wzrostu, a także aktywować do odrostu nowe włosy- wszystko zależy od odpowiednio dobranej przez nas ampułki.

Substancje aktywne, które możemy wprowadzić w skórę za pomocą mikroigieł, łączymy ze sobą w odpowiednie koktajle, w zależności od potrzeb Pacjenta. Następnie aplikujemy je na skórę pokrytą mikrokanalikami, którymi wnika ona do głębszych warstw. Aby uzyskać optymalne efekty zabiegi te wykonuje się w serii 4 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych lub jako element terapii łączonych.

Efekty zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej na skórę głowy przyczyniają się w zdecydowany sposób do zwiększenia gęstości włosów, zapewniając odżywienie  cebulek włosów. Ponadto, stosowanie wysoce specjalistycznych składników aktywnych wpływa efektywnie na jakość włosów, które są zdrowsze i mocniejsze.

Przeciwwskazania do zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej

Przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej są m.in.:
• aktywne infekcje (wirusowe, bakteryjne, grzybicze)
• osłabienie organizmu
• nadczynność tarczycy
• ciąża, laktacja
• stosowanie leków przeciwkrzepliowści np. Aspiryny
• alergia na składniki ampułek
• zaawansowana cukrzyca
• choroby krwi
• nowotwory ( min. 3 lata od zakończenia leczenia i 5 lat od leczenia nowotworu skóry)
• skłonność do bliznowacenia, keloidy
• terapia retinoidami ( min. 6 miesięcy po skończeniu leczenia)
• kuracja sterydami (min. 6 miesięcy po skończeniu leczenia)
• choroby autoimmunologiczne (np. toczeń, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów)
• aktywne choroby zapalne skóry (np. AZS, wyprysk, łuszczyca, trądzik różowaty)
• świeże blizny
• przerwana ciągłość naskórka

 

[mkdf_button size=”” type=”” text=”CENNIK” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”http://jetsetspabeauty.pl/cennik/#vital-injector-2″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ ONLINE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”https://www.moment.pl/s/jetsetspabeauty” target=”_blank” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ TELEFONICZNIE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”tel:+48730870808″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”lightbox” number_of_columns=”three” space_between_items=”no” image_size=”full” images=”11686,11675,11681″][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”top” css=”.vc_custom_1596405638754{padding-top: 40px !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1597002730559{padding-bottom: 40px !important;}”]

DR.CYJ Hair Filler

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

W naszym salonie ampułkę z kuracją aplikujemy za pomocą Mezoterapii Igłowej lub Mikroigłowej – dobieramy je indywidualnie. Nasi Pacjenci najczęściej jednak wybierają Mezoterapie Igłową Vital Injector 2 ze względu na fakt, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, bardzo szybki i bezpieczny.

 

Unikatowa formuła

Unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

 

Efekty terapii

Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je, pogrubiają oraz rewitalizują mieszki włosowe. Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler wzmacnia również włosy przed i po przeszczepie.

Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”lightbox” number_of_columns=”three” space_between_items=”no” image_size=”full” images=”11771″][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”top” css=”.vc_custom_1596405638754{padding-top: 40px !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1597002287801{padding-bottom: 40px !important;}”]

Dla kogo?

Kuracja przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

 

Ile trwa pojedynczy zabieg?

​Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

 

Jak długo trwa cała kuracja, ile zabiegów, w jakim odstępie czasu?

​Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

 

Przebieg zabiegu krok po kroku i czy wymaga specjalnego przygotowania?

​Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej.

 

[mkdf_button size=”” type=”” text=”CENNIK” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”http://jetsetspabeauty.pl/cennik/#vital-injector-2″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ ONLINE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”https://www.moment.pl/s/jetsetspabeauty” target=”_blank” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”] [mkdf_button size=”” type=”” text=”REZERWUJ TELEFONICZNIE” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”tel:+48730870808″ target=”_self” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=”5px 0px 5px 0px”]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces”][vc_column][mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”lightbox” number_of_columns=”three” space_between_items=”no” image_size=”full” images=”11679,11683,11678″][/vc_column][/vc_row]